Kas mēs esam

Mūsu profesionāļu komanda sastāv no augstākajiem nozares profesionāļiem, kuri ir gatavi sniegt klientiem kvalitatīvus rezultātus ar optimālu cenas un kvalitātes attiecību, kā arī patīkamu un efektīvu sadarbības procesu. Mūsu darbinieki pastāvīgi uzlabo savas prasmes un aizraujas ar savu darbu. 

Mēs uzskatām, ka mūsu darbinieki ir viens no vissvarīgākajiem un vērtīgākajiem uzņēmuma resursiem, tāpēc mēs sniedzam ieguldījumu savu darbinieku attīstībā un cenšamies radīt drošu, sakārtotu un patīkamu darba vidi.

Ko mēs daram

 • Tipiski un individuāli māju projekti, ņemot vērā uzticamību, videi draudzīgumu un komfortu. Mūsu mājās dzīve būs ērta un konstrukcijas būs izturīgas, tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par nevajadzīgām lietām.

 • Mūsu pakalpojumu klāsts ietver pilnu būvniecības ciklu no idejas līdz gatavajai mājai. Mēs palīdzēsim ne tikai ar projekta izvēli vai Jūsu idejas īstenošanu, bet arī ar tādiem jautājumiem kā nepieciešamie dokumenti, kredīta jautājumi un arhitekta palīdzība.

MISIJA

VĪZIJA

 • Mēs koncentrējamies uz to, lai padarītu cilvēku dzīvi mājīgu un ērtu, un uzlabotu dzīves kvalitāti. Jūsu labklājība no mājas dzīves ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm.

  Mēs vēlamies parādīt, ka mājokļa iegādes process var būt daudz vienkāršāks un patīkamāks, nekā šķiet.

 • Mēs uzskatām, ka būvniecības process nedrīkst ietekmēt pircēju, tāpēc katrā būvniecības posmā tiek veikta stingra kvalitātes kontrole saskaņā ar projektēšanas risinājumiem, lai procesa laikā klientam nebūtu jāuztraucas par montāžas kvalitāti un citu darbu veikšanu.

 • MISIJA

  Mēs koncentrējamies uz to, lai padarītu cilvēku dzīvi mājīgu un ērtu, un uzlabotu dzīves kvalitāti. Jūsu labklājība no mājas dzīves ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm.

  Mēs vēlamies parādīt, ka mājokļa iegādes process var būt daudz vienkāršāks un patīkamāks, nekā šķiet.

 • VĪZIJA

  Mēs uzskatām, ka būvniecības process nedrīkst ietekmēt pircēju, tāpēc katrā būvniecības posmā tiek veikta stingra kvalitātes kontrole saskaņā ar projektēšanas risinājumiem, lai procesa laikā klientam nebūtu jāuztraucas par montāžas kvalitāti un citu darbu veikšanu.

Sadarbība

Mēs vienmēr esam atvērti un gatavi jaunai sadarbībai ar komandām, nozares profesionāļiem, mākleriem un starpniekiem. Sazinieties ar mums, lai apspriestu sadarbības iespējas.

Karkasa mājas celtniecības priekšrocības

Ekoloģiskums. Veselīgs dzīvesveids ir mūsu prioritāte numurs viens!

Īss mājas celtniecības laiks

Samazinātas būvniecības izmaksas par 30% salīdzinājumā ar citiem materiāliem

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Ietaupiet līdz 60% no apkures izmaksām

Piegāde visā Eiropā

Mēs piegādājam mājas uz dažādām Eiropas valstīm un zinām, kā to izdarīt pēc iespējas īsākā laikā un visdrošākajā veidā. Mēs piedāvājam piegādes un montāžas pakalpojumus, kā arī gatavus risinājumus katra klienta vajadzībām. Sadarbojoties ar mums, Jums ir darīšana ar starptautiskiem profesionāļiem.

Mūsu partneri

Aicinām sazināties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi vai vēlaties saņemt bezmaksas piedāvājumu par savu sapņu māju. Aizpildiet zemāk esošo saziņas formu:

  Aizpildot šo pieteikumu es piekrītu manu personas datu apstrādei, saskaņā ar Privātuma Politiku. Uzzināt vairāk