Ieguvumi no darba ar mums

Sazinoties ar Latmāja, Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos darbus, lai realizētu Jūsu sapņu māju vai jebkuras sarežģītības projektu, pilnībā ievērojot visuzticamāko un pārbaudīto tehnoloģiju prasības.

Mēs piedāvājam dažādu materiālu iespējas, kas ļauj mainīt mājas izmaksas, vienlaikus saglabājot visas koksnes lietderīgās īpašības kā pamata būvmateriālam.

  • 01 Īsi celtniecības termiņi
  • 02 Augsta kvalitāte
  • 03 Energoefektivitāte
  • 04 Konkurētspējīgas cenas
  • 05 Ekoloģiska vide
  • 06 Neierobežoti arhitektūras un celtniecības risinājumi

Rāmja elementi un citi konstrukcijas elementi tiek ražoti ražošanas līnijā, kas ievērojami samazina būvniecības laiku. Vēl viena tehnoloģijas priekšrocība ir iespēja būvēt ziemā, zemu temperatūru periodos.

Mēs garantējam būvniecības pabeigšanu līgumā noteiktajos termiņos. Ja neesam pārliecināti par savu saistību izpildi noteiktajā termiņā, mēs drīzāk atteiksimies no sadarbības, nevis pievilsim savu klientu.

Latmāja speciālisti strādā efektīvi un apzinīgi, cenšoties saglabāt savu reputāciju atbilstošā līmenī. Mūsu reputācija ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē klientu skaita pieaugumu mūsdienu ļoti konkurētspējīgajā būvniecības pakalpojumu tirgū.

Latmāja darbinieki savā darbībā izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus, sastāvdaļas un mūsdienīgus instrumentus. Mēs parūpēsimies par pareizu materiālu uzglabāšanu mājas celtniecības laikā, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka, piemēram, objekta būvniecības laikā tiks sabojāts koks vai cits materiāls.

Latmāja mājas izceļas ar augstu siltumizolācijas un mitruma izturības īpašībām. Mēs veidojam savas mājas tā, lai tās būtu ne tikai ērtas, bet arī samazinātu ikgadējās enerģijas izmaksas, nezaudējot kvalitāti.

Piemērotie inženiertehniskie un arhitektūras risinājumi nodrošina zemus siltuma zudumus, labu ventilāciju un augstu mitruma izturību, kas ļauj samazināt ikgadējo energoresursu patēriņu.

Aukstajā sezonā mājām, kas būvētas, izmantojot mūsu tehnoloģiju, ir zems siltuma zudums, kas samazina apkures izmaksas.

Neskatoties uz kvalificēta personāla iesaistīšanos un kvalitatīvu materiālu izmantošanu, mājas celtniecība kopā ar Latmāja Jums šķitīs izdevīga, jo mēs nepaaugstinām cenas, cenšoties saglabāt un paaugstināt mūsu uzticamību un pieņemama partnera reputāciju.

Izmantotie materiāli ir izgatavoti no dabīgām, netoksiskām un drošām izejvielām.

Mēs pievēršam lielu uzmanību cilvēku veselībai un saprotam, ka mājas ir vieta, kur cilvēki pavadīs lielāko daļu sava laika, tāpēc mēs izmantojam veselībai nekaitīgus materiālus.

Vai vēlaties pievienot garāžu, samazināt istabu skaitu, veikt citas izmaiņas plānā vai pārveidot to? Paziņojiet mums par savām vēlmēm, un mūsu komanda sazināsies ar Jums, lai detalizēti apspriestu visas Jūsu vajadzības.

Mūsu misija ir īstenot Jūsu sapņu māju.

Aicinām sazināties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi vai vēlaties saņemt bezmaksas piedāvājumu par savu sapņu māju. Aizpildiet zemāk esošo saziņas formu:

    Aizpildot šo pieteikumu es piekrītu manu personas datu apstrādei, saskaņā ar Privātuma Politiku. Uzzināt vairāk