Ļaujiet mums palīdzēt Jums

Jūs varat saskarties ar situāciju, kad nezināt, ar ko sākt, un tas nav slikti. Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums orientēties visā procesa gaitā un atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Sekojiet mūsu ceļvedim uz savām mājām un iepazīstieties ar mājas izvēles un pirkšanas procesu. Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, varat sazināties ar mums jebkurā laikā, un mēs labprāt Jums palīdzēsim.

1.Atrodiet savu zemes gabalu

Ideālas zemes atrašana nav vienkārša. Tas vienmēr ir atkarīgs no ikviena cilvēka vēlmēm, taču mēs iesakām pievērst uzmanību tam, cik tālu vēlaties dzīvot no pilsētas, iedzīvotājiem, kas atrodas ap jūsu nākotnes zemi, kādas komunikācijas ir pieejamas šajā rajonā, kā arī pievērsiet uzmanību tam, kādi laikapstākļi ir šajā rajonā dažādu sezonu laikā.

2. Izvēlieties vienu no mūsu māju projektiem

Izvēlieties mājas modeli, kas atbilst Jūsu gaumei, vajadzībām, zemei un apdzīvotajai telpai, pastāstiet mums par savu ideju vai nosūtiet savu projektu.

3. Pārrunas

Padomājiet dažus gadus uz priekšu, cik daudz bērni paaugsies pēc pieciem, desmit gadiem, varbūt plānojat aizrauties ar jaunu hobiju un kādas tad būs Jūsu vajadzības? Mūsu arhitekts palīdzēs Jums izveidot Jūsu vajadzībām atbilstošu izkārtojumu. Šajā posmā tiek apspriestas arī citas detaļas, piemēram, pamats, apdare, jumta segums, sienu veids utt.

4. Piedāvājums

Mēs Jums nosūtīsim gatavu piedāvājumu. Pārbaudiet, vai viss Jums ir piemērots un vai tas ir Jūsu budžeta ietvaros.

5. Nodrošiniet finansējumu

Ja nepieciešams, sazinieties ar savu banku vai aizdevējiestādi par finansēšanas iespējām.

6. Līguma slēgšana

Pēc piedāvājuma apstiprināšanas mēs nosūtīsim Jums līgumu. Līgumā ir visa informācija par Jūsu mājas iegādi. Piemēram, cena, kas ir iekļauts un kad māja būs gatava, lai Jūs varētu ievākties.

7. Saskaņošana

Šajā posmā ir jāsaņem visas nepieciešamās atļaujas būvniecības uzsākšanai.

8. Ražošana

Pēc pirmā maksājuma saņemšanas mēs sākam ražot Jūsu māju.

9. Pamati

Kamēr tiek ražots rūpnīcas komplekts, mēs turpinām zemes sagatavošanu un pamatu būvniecību, lai brīdī, kad rūpnīcas komplekts ir gatavs, mēs varētu nekavējoties sākt montēt Jūsu māju.

10. Piegāde uz celtniecības vietu un montāža

Pabeidzot rūpnīcas komplekta izgatavošanu, tas tiek nogādāts būvlaukumā un samontēts.

11. Celtniecības pabeigšana

Tiklīdz māja ir salikta, mēs veicam visus nepieciešamos darbus, kas saistīti ar komunikācijām, jumta segumu, iekšpusi un ārpusi.

12. Jūs varat ievākties savā jaunajā mājā!

Laiks pārvest savas mantas un pārcelties uz savu sapņu māju!

Aicinām sazināties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi vai vēlaties saņemt bezmaksas piedāvājumu par savu sapņu māju. Aizpildiet zemāk esošo saziņas formu:

    Aizpildot šo pieteikumu es piekrītu manu personas datu apstrādei, saskaņā ar Privātuma Politiku. Uzzināt vairāk