Mūsu arhitektu noderīgie padomi

Mājas izvēlē un celtniecībā vienmēr ir daudz jautājumu un nianšu, par kurām vajadzētu padomāt iepriekš. Šajā sadaļā mēs iepazīstināsim Jūs ar visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un sniegsim praktiskus padomus no mūsu arhitektiem un komandas locekļiem, lai palīdzētu Jums pieņemt pareizo lēmumu, izvēloties māju.

Izvietojums uz zemes gabala

Kādā virzienā Jūsu mājas gūs labumu no gaismas. Padomājiet par to, kurā pusē saullēkti un saulrieti būs visa gada laikā. Tas dos Jums iespēju baudīt rīta sauli guļamistabā un vakara sauli terasē.

Atrodiet savu mīļako māju!

Izvēlieties mājas modeli, kas atbilst Jūsu gaumei, vajadzībām, zemes gabalam un dzīves telpai.

Iedomājieties sevi tuvākajā nākotnē!

Padomājiet par gadiem uz priekšu, lemjot par stāvu plānu un izmēru. Kā pieaugs bērni piecu, desmit gadu laikā, un kādas tad būs Jūsu vajadzības? Vai varbūt plānojat jaunu hobiju?

Optimizējiet savu māju

Optimālā māja apvieno skaistu proporcionālu ārpusi ar praktisku izkārtojumu un interjera dizainu. Izvēloties mājas plānojumu, ieteicams noteikt savas ģimenes sastāvu un paradumus. Domājot par ārpusi un interjeru, Jums jāvadās pēc personīgās gaumes un vēlmēm, ja Jums nepieciešama palīdzība šajā jautājumā, vienmēr varat vērsties pie mums, lai saņemtu rekomendācijas.

Virtuve - mājas sirds

Virtuves plānošana ir jautrs ceļojums. Ir visas iespējas izvēlēties kaut ko īpašu. Mēs piedāvājam plašu virtuves iekārtojuma klāstu Jūsu jaunām mājām.

Stāvu spoguļplāns

Dažreiz zemes īpatnību vai personīgo vēlmju dēļ ir piemērotāka mājas plāna “spoguļotā” versija. Atcerieties, ka Jūs varat “atspoguļot” visu stāva plānu bez papildus maksas.

Pacelt griestus? Bez problēmām!

Domājiet par telpas platību. Jūs varat pacelt griestus un jumtu, lai iegūtu augstāku iekšējo griestu augstumu.

Vairāk atvērtas telpas

Sienu noņemšana atvieglos gaismas izplatīšanos visā mājā. Ja vēlaties vairāk sienu un starpsienu, tad, lai kompensētu apgaismojuma trūkumu, var būt nepieciešami papildus logi.

Palieliniet virtuvi vai vannas istabu

Padomājiet arī par atsevišķu istabu telpām. Vai Jums patīk plašas virtuves vai lielas vannas istabas? Labāk to iekļaut projektā pirms mājas celtniecības.

Mēbeles aizņem daudz vietas

Neveidojiet pārāk mazas un ierobežotas telpas, mājās Jums ir jāpārvietojas ērti, pat ja istaba ir mēbelēta.

Aicinām sazināties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi vai vēlaties saņemt bezmaksas piedāvājumu par savu sapņu māju. Aizpildiet zemāk esošo saziņas formu:

    Aizpildot šo pieteikumu es piekrītu manu personas datu apstrādei, saskaņā ar Privātuma Politiku. Uzzināt vairāk