Durvis

Durvis ir pirmā lieta, kurai pievērš uzmanību gan garāmgājēji, gan viesi, šķērsojot Jūsu mājas slieksni. To dizains, krāsas un formas izceļ Jūsu gaumi, radot pozitīvu pirmo iespaidu.

Papildus drošībai pret nevēlamu iekļūšanu durvis nodrošina aizsardzību pret mitrumu, netīrumiem un putekļiem, kā arī caurvēju. Neaizmirstiet par to dekoratīvo sastāvdaļu.

Mēs esam ņēmuši vērā visas mūsu klientu vajadzības, piedāvājot augstākās kvalitātes durvis ar augstu drošības līmeni un lielisku skaņas izolāciju.

Logi

Mēs izmantojam augstas kvalitātes divkameru PVC logus. Trīskārša stikla vienība sastāv no trim rūtīm, kas atrodas noteiktā attālumā viena no otras. Atstarpe starp rūtīm ir piepildīta ar gaisu. Tos sauc par divkameru, jo starp logiem ir divas kameras.

Lai gan tagad parādās trīskameru logu veidi, divu kameru dizains joprojām tiek uzskatīts par gandrīz ideālu logu variantu.

Šī struktūra nodrošina lielisku siltuma saglabāšanu. Varat arī izvēlēties rāmju krāsu un faktūru.

Galvenās priekšrocības ir skaidras. Šāda veida stikla pakešu logi nodrošina labāku skaņas un siltuma izolāciju salīdzinājumā ar vecākiem stikla pakešu veidiem.