Elektroinstalācija koka mājā var būt pārklāta vai atvērta. Jebkurā gadījumā Jums ir nepieciešami visaugstākās kvalitātes materiāli un kvalificēti uzstādīšanas un dizaina speciālisti, kas ir mūsu rīcībā. Atvērtas elektroinstalācijas gadījumā svarīgs aspekts ir arī risinājuma estētiskais izskats.

Mēs pievēršam īpašu uzmanību pareizai elektrotīklu projektēšanai un uzstādīšanai privātmājā. Uzticamība un drošība – tās ir pamatprasības elektrotīkliem ārpilsētas mājā. Visām mājām, ko mūsu uzņēmums būvē, ir koka karkass, tāpēc varam droši apgalvot, ka mūsu projektu ugunsdrošība ir augstā līmenī!

Projektējot elektroinstalāciju, vispirms tiek noteikts to izeju un apgaismes ierīču skaits, kas patērēs elektrību. Turklāt projektā jāiekļauj visas ierīces, kurām nepieciešams individuāls savienojums, nevis tikai strāvas padeve no kontaktligzdas. Lai izveidotu elektroapgādes projektu, ir nepieciešams precīzi aprēķināt enerģijas patēriņu – vadu un aizsargierīču izvēle ir atkarīga no šiem rādītājiem. Jāatzīmē, ka mājsaimniecības ierīču skaits laika gaitā var palielināties.

Jums arī jāzina precīza ierīču atrašanās vieta katrā telpā un jāizlemj par apgaismojumu ārpus mājas un teritorijā. Pēc tam Jūs varat izveidot privātmājas elektroapgādes shēmu.

Ārpuspilsētas mājās tiek uzstādīta arī zibensnovedēja sistēma, lai Jūs varētu būt mierīgi jebkuros laika apstākļos.

Mūsu uzņēmums veic elektriskos darbus ātri, lēti un efektīvi. Mēs strādājam Latvijā, kā arī Skandināvijā, visā kontinentālajā Eiropā un Anglijā. Mūsu speciālisti ir profesionāļi ar bagātu pieredzi. Sadarbojoties ar mums, Jūs varat būt pārliecināti par sniegto pakalpojumu kvalitāti. Mūsu elektriķi ir gatavi veikt visu darbu klāstu, sākot ar elektroinstalāciju un sadales skapja montāžu, beidzot ar privātmājas pievienošanu elektropārvades līnijai.