Pirmkārt, plānojot ūdens apgādes sistēmu, ir jānosaka ūdens avots. Ja tuvumā ir centrālā ūdens padeve, varat tai pieslēgt savu vietni. Centralizētas santehnikas sistēmas ārpilsētas mājā nodrošina uzticamu un pastāvīgi tīru ūdeni.

Pretējā gadījumā uz vietas ir nepieciešams izveidot autonomu ūdens avotu. Pareizi izstrādātas un uzstādītas autonomas ūdensapgādes sistēmas nodrošinās māju ar ūdeni, kas nav sliktāks par centralizētajām sistēmām.

Ja apdzīvotā vietā, kurā atrodas māja, ir centralizēta ūdensapgāde, šīs mājas ūdensapgādes tīkla projektēšanas uzdevums ir ievērojami vienkāršots. Jums vienkārši jāizstrādā cauruļvadu sistēma un jāapstiprina tā.

Bet lielākā daļa zemes gabalu ir tālu no tik ērta ūdens avota. Ja nav centralizētas ūdensapgādes, mūsu uzņēmums ir gatavs izveidot autonomu ūdensapgādes sistēmu.

Ja tiek plānota autonoma ūdensapgādes sistēma, projektā papildus aprīkojumam, kuru ir pieņemts uzstādīt pilsētas dzīvokļos, mums būs nepieciešams arī rezervuārs ūdens krājumu uzglabāšanai, sūkņu stacija, kā arī hidroakumulators, lai samazinātu hidrotrieciena iespējamību sūkņa palaišanas un apstādināšanas procesa laikā. Rupji un smalki filtri ir obligāti – tie aizsargā sistēmu no mehāniskā piesārņojuma no ūdens avota un ļauj izmantot ūdeni dzeršanai.

Ūdens transportēšanai uz māju var izmantot vara, polimēra vai tērauda caurules.

Izvēloties aprīkojumu karstā un aukstā ūdens piegādei ārpilsētas mājai, jāņem vērā ūdens ņemšanas punktu skaits un konkrētas ģimenes vajadzības.

Individuālā aka

Akas veids ir atkarīgs no tā, kā māja tiek izmantota. Ja mājā dzīvo periodiski, ideāla ir smilšu aka (līdz 40 m). Artēziskās akas dziļums sasniedz 200 m, šajā ūdens nesējslānī ir pietiekami daudz ūdens nelielam ciematam.

Pārdomāta ūdens ieplūdes organizēšana mājā, mitrās telpās (virtuves, vannas istabas, saunas) un notekūdeņu novadīšana ļaus izvairīties no problēmām ekspluatācijas laikā. Jums vajadzētu arī rūpēties par cauruļu un fitingu kvalitāti, taupīšana uz šiem elementiem ir nepieņemama.

Mēs iesakām izmantot elastīgas polipropilēna caurules ūdensvadu ierīkošanai ārpuspilsētas mājās. To galvenās priekšrocības ir izturība, izturība pret koroziju, mazs svars un ērta uzstādīšana.

Ja jūsu mājā ir vairāk nekā viens dzīvojamais stāvs, mēs nodrošināsim karstā un aukstā ūdens sadali un kanalizāciju, izmantojot tikai mūsdienīgus, uzticamus un izturīgus materiālus: metāla plastmasas un plastmasas caurules no labākajiem ražotājiem.

Pie mums jūs varat pasūtīt pilnu mājas ūdens apgādes cikla izstrādāšanu un montāžu. Mūsu speciālisti profesionāli samontēs sūkņu staciju, veiks visus darbus pie cauruļu sadales karstā un aukstā ūdens apgādei. Ja ir akas, tad tiks izveidota automātiska ūdens apgādes sistēma, pateicoties kurai jūs jutīsities ērti, dzīvojot kā pilsētnieks. 

Katram klientam mēs garantējam augstas kvalitātes darbu, individuālu pieeju un atbilstību visiem līguma noteikumiem.