Ventilācijas sistēma

Dzīvošanu mājā bez ventilācijas sistēmas nevar saukt par ērtu un drošu.

Laba ventilācijas sistēma ne tikai uzturēs māju vēsumā karstās sezonas laikā, bet arī attīrīs gaisu saskaņā ar visiem higiēnas standartiem. Ir jāsaprot, ka mūsu veselība un labklājība ir atkarīga no gaisa kvalitātes un svaiguma mūsu telpās. Lai nodrošinātu nepieciešamo mikroklimatu, nepietiek tikai ar dabisko svaigā gaisa ieplūdi un piespiedu izplūdi no sanitārajām zonām.

Mūsu inženieri projektē ventilāciju tā, lai radītais tvaiks varētu brīvi izplūst no vannas istabām un virtuvēm un, lai optimālie gaisa parametri tiktu saglabāti visās telpās neatkarīgi no to mērķa.

Šo mērķu sasniegšanai ir nepieciešams izvēlēties labu aprīkojumu.

Siltuma zudumi, kas rodas ventilācijā veido aptuveni 30% no kopējiem siltuma zudumiem mājā, un ir nepamatota greznība vienkārši izmest uzkarsēto gaisu uz ielas.

Tāpēc ventilācijas iekārtas tipam ir svarīga loma. Lai kāda būtu konkrētu komunikāciju izvēle, galvenais ir to darba efektivitāte.

Lai Jums nebūtu pastāvīgi jāatver logi un durvis svaigam gaisam un jātērē papildus iztērētā enerģija, mūsu speciālisti izstrādās Jūsu mājas ventilācijas sistēmu.

Ir vairāki veidi, kā organizēt gaisa cirkulāciju privātmājā:

Dabisks – darbojas atkarībā no temperatūras un spiediena telpā un ārpus tās.

Jaukts veids – pateicoties mehāniskajām ierīcēm (ventilatoriem), notiek tikai gaisa masu ieplūšana vai aizplūšana.

Piespiedu kārtā – gaisa masu ieplūde un aizplūšana notiek izmantojot mehāniskās ierīces.

Mūsdienu privātmājām viena no vēlamajām iespējām ir pieplūdes – izplūdes ventilācijas ierīkošana ar siltuma reģenerāciju.

Pieplūdes un izplūdes ventilācija ir ekonomiska, kompakta un spēj filtrēt, dzesēt un sildīt gaisu.

Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas ierīkošana

Pie mums Jūs varat pasūtīt pilnu pakalpojumu klāstu ventilācijas un gaisa kondicionēšanas ierīkošanai, ko veiks savas jomas profesionāļi.